leunen, maandag 18 Juni 2018

Dorpsraad
Welkom
Leden
Notulen actueel
Notulen archief
Projecten
Jaarverslag
Leefbaarheidsbudget
Uitleen materialen
DRO Venray

Het Dorp
Bezoek Leunen
Verenigingen/Organisaties
Bedrijven
Nieuws
Gebiedspanel
TIPS »
Welkom in Leunen


Nieuwsblad voor venray en omgeving
Home > Dorpsraad > Leden << Terug naar vorige pagina
Leden

Voorzitter:

Annemarie van Kruijssen
Kraaksepas 8 
5809 EP Leunen 
Tel: 06-21574897
Email: voorzitter@dorpsraadleunen.nl

 

Vice-voorzitter:

Ger Litjens
Gussenstraat 2
5809 AH Leunen
Telefoon: 0478-569609
Email: vicevoorzitter@dorpsraadleunen.nl

Secretaris:

Gerrit Reintjes
Pascherhof 49
5809 BW Leunen
Telefoon: 06-24717225
Email: secretaris@dorpsraadleunen.nl

 

Penningmeester:

Sjaak Rongen
Bershof 4
5809 BH Leune
Telefoon: 0478-586513
Email: penningmeester@dorpsraadleunen.nl

Lid:

Annie Janssen-Driessen
Mr. de Haanstraat 6
5809 BC Leunen
Tel: 0652135133/0478-510879
Email: annie@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Gerrie Pijpers
Hooipas 3
5809 BR Leunen
Tel: 0625273890
Email: gerrie@dorpsraadleunen.nl

 

 

 

Lid:

Misja Nabben
Pastoor Strijkersstraat 7
5809 BG Leunen
Tel: 0478-514484
Email: misja@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Petro van Herpen
Gussenstraat 3
5809 AG Leunen
Tel: 06-55173628
Email: petro@dorpsraadleunen.nl

Lid:

Guido Voncken
Albionstraat 36
5809 AE leunen
Tel: 063091087
Email: guido@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Sander Hellegers
Vicarieweg 48
5809 BN Leunen
Tel: 06-43068673
Email: sander@dorpsraadleunen.nl

 

 

Lid:

Marloes Zandbergen

Email: marloes@dorpsraadleunen.nl

 

 

Lid:

Inge Loonen
Albionstraat 32
5809 AE Leunen
Tel: 06-31663590
Email: inge@dorpsraadleunen.nl

 


Lid:

Vacant


 


Naar boven    Print deze pagina    Mail de webmaster     
 
Meerdaagse verwachtingen!
   
 
Webs.nl Inbound marketing