leunen, vrijdag 15 December 2017

Dorpsraad
Welkom
Leden
Notulen actueel
Notulen archief
Projecten
Leefbaarheidsbudget
Uitleen materialen
DRO Venray

Het Dorp
Bezoek Leunen
Verenigingen/Organisaties
Bedrijven
Nieuws
Gebiedspanel
TIPS »
Dorpsraad


Nieuwsblad voor venray en omgeving
Home > Dorpsraad > Leden << Terug naar vorige pagina
Leden

Voorzitter:

Jeroen van de Leur
St. Catharinastraat 25
Telefoon: 06-55551750
Email: voorzitter@dorpsraadleunen.nl

 

Vice-voorzitter:

Ger Litjens
Gussenstraat 2
Telefoon: 0478-569609
Email: vicevoorzitter@dorpsraadleunen.nl

Secretaris:

Gerrit Reintjes
Pascherhof 49
Telefoon: 06-24717225
Email: secretaris@dorpsraadleunen.nl

 

Penningsmeester:

Sjaak Rongen
Bershof 4
Telefoon: 0478-586513
Email: penningmeester@dorpsraadleunen.nl

Notuliste:

Mieny Smits
Weideweg 19
Telefoon: 0478-588105
Email: mieny@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Annemarie van Kruijssen
Kraaksepas 8
Telefoon: 0478-511049
Email: annemarie@dorpsraadleunen.nl

Lid:

Lies van Bavel-Van Nieuwenhoven
Albionstraat 9
Telefoon: 0478-582193
Email: lies@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Ria Flinsenberg
Molenhofweg 1
Telefoon: 0478-585605
Email: ria@dorpsraadleunen.nl

Lid:

Peter Houben
St. Catharinastraat 33
Telefoon: 0478-588765
Email: peter@dorpsraadleunen.nl

Lid:

Ben van Lierop
Loenerveld 10
Telefoon: 0478-580586
Email: ben@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Barry Willems
Blankenberg 2
Telefoon: 0478-516551
Email: barry@dorpsraadleunen.nl

Lid:

Leonie Schaeffers
Pascherhof 15
Telefoon: 0478-515953
Email: leonie@dorpsraadleunen.nl

 

Lid:

Vacant


 


Naar boven    Print deze pagina    Mail de webmaster     
 
Meerdaagse verwachtingen!
   
 
Webs.nl Inbound marketing